Specialista na bezpečnost práce a požární ochranu

C e n t r u m B O Z P p r o f i r m y a p o d n i k a t e l e


Revize požárních dveří

Požární dveře (označovány i jako protipožární dveře), kouřetěsné dveře nebo kouřotěsně požární dveří slouží k zamezení šíření požáru a kouře mezi jednotlivými požárními úseky.

Revize požárních dveří – legislativa

Požární dveře jsou dle vyhlášky č. 246/2001 Sb. o požární prevenci požárně bezpečnostním zařízením pro omezení šíření požáru. Pokud jsou vybaveny funkčním vybavením (samo zavíračem) jedná se o požárně bezpečnostní zařízení pro únik osob při požáru.

Povinnosti vyplývající ze zákona

  • provádět revize je potřeba minimálně 1 x za rok.

Rozsah revize požárních dveří

Při revizi provádíme vizuální kontrolu kompletnosti, neporušenosti a funkčnosti požárních dveří a revizi neporušenosti požární pásky požárního uzávěru.

U dveří vybavených samouzavíracím zařízením, kontrolujeme jeho funkčnost. Službu pro Vás zajišťujeme ve Vašich prostorách a ve Vámi vybraném termínu.

Cena revize požárních dveří

Roční revize požárních dveří (bez funkčního vybavení) 100 a více kusů - cena 15,-Kč až 120,-Kč. Pro naše klienty v rámci služby BOZP zdarma.

Oprávnění k revizi požárních dveří

K prokázání splnění legislativních a normativních požadavků vlastníme osvědčení o odborné způsobilosti na úseku požární ochrany vydané ministerstvem vnitra.

Revize požárních dveří – reference

Revize požárních dveří zajišťujeme pro státní podniky, společnosti a podnikající fyzické osoby působící v oborech administrativa, průmysl, obchod, služby, školství, doprava, apod.

BOZP a zákon

Pomoc při dodržení veškerých náležitosti se zajištěním:

bezpečnost na pracovišti
povinné školení BOZP prevence pokut

Zajišťujeme profesionální služby BOZP a PO.

Kontakt

ENERGOM Projekty, a.s.

CENTRUM BOZP A PO ČR

+420 777 929 770

info@energom.cz

www.energom.cz

IČ: 29001838, DIČ: CZ29001838

Dále by Vás mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace